Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-17 19:26 | Житомир
Житомирські автомайданівці показали мільйонний маєток заступника начальника УМВС

Активісти Житомирського автомайдану продовжують показувати громадськості міста й області як живуть місцеві правоохоронці.

Їхні маленькі Межигір'я розташовані на околицях Житомира та у прилеглих селах. За високими парканами будинки та службові приміщення, вартість яких, за оцінками експертів, становить кілька мільйонів гривень.

Але збудовано це все на офіційну зарплату близько 100 тисяч на рік.

Поближче до лісу чи річки, по сусідству з не менш впливовими особами й чиновниками, за дорогими парканами й кованими воротами і навіть за шлагбаумами люблять відпочивати після трудових буднів міліцянти, прокурори та їх заступники.

Принаймні саме це довела чергова поїздка автомайданівців 15 березня, під час якої з поміж іншого, активісти та журналісти побували "в гостях"  у полковника міліції, заступника начальника УМВС в Житомирській області Миколи Будзинського.

З усього було видно, що люди у домі є, однак до автомайданцівців вони не вийшли. Сусіди не змогли сказати, хто точно живе поряд з ними, бо від людського ока все закрито. Кажуть, що господиня начебто із податкової, а господар  - служить "в органах".


Будівельники, які працювали у сусідньому будинку пояснили, що нікого біля подвір'я міліціянта не бачили, але й не заперечили, що автомайданівці приїхали правильно.

"Ми зараз знаходимося біля маєтка заступника начальника УМВС по кадрам. З власних джерел нам вдалося дізнатися, що саме тут він проживає з родиною. Попередньо ми з експертом вже були тут і з того, що вдалося побачити, він оцінив вартість будинку десь у розмірі 2-3 мільйонів, - пояснює один з активістів. - Це тільки ззовні, а що всередині звичайно не рахували. За нашою інформацією за рік Будзинський отримує не більше 100 тисяч зарплатні, тому йому треба вірою і правдою служити народу, не їсти і не пити років 30, аби за чесно зароблені кошти цей будинок".

 

Перший  Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua