Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-17 13:54 | Черкаси
У Черкасах пройшов унікальний флеш-моб за єдність України

Аполітичний флеш-моб у підтримку соборності України й єдності українського народу відбувся 15 березня на Театральній площі Черкас. І хоча організатором виступив Молодіжний ресурсний центр, серед учасників можна було було помітити чимало людей середнього віку та пенсіонерів. І це зрозуміло, адже цілісність держави та збереження миру на її території – питання найбільш болюче на порядку денному українців у ці дні.
 
Учасники флеш-мобу вишикувалися по контуру України, утворивши таким чином своїми тілами живу  країну. Під час цього черкащани скандували гасла на зразок “Ми єдині”. Традиційно акція завершилася спільним співом славня України.
 
Організатори флеш-мобу називають його унікальним.
 
“Учасники репетирували всього двічі і то частково, першого разу було лише половину учасників, другого більше і на фіналі – ще підтягнулися нові люди. Гімн України не репетирували взагалі. Ми спеціально не проводили кучу репетицій, щоб показати, що українці здатні швидко єднатися і спільно діяти, якщо є спільна ідея чи загроза, – розповів “Дзвону” Сергій Слинько з Молодіжного ресурсного центру. – Вірю, що разом ми відстоємо територію нашої держави. Адже Україна у нас одна, незалежно від того, якою мовою ми спілкуємося і яка кров тече в наших жилах”.
 
Учасники також написали свої побажання українським військовим, які служать у Криму. Організатори пообіцяли передати ці слова підтримки черкащан адресатам.ДЗВІН

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua