Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-12 10:50 | Новоград-Волинський
Соціальна історія: Такий собі Євген

(Соціальна історія написана на реальних подіях, прізвище і ім’я змінені)
 
До Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надійшов лист зі служби у справах дітей міської ради про дитину Євгенія, який не приступив до навчання у другому семестрі, з проханням посприяти у вирішенні обставин, що склалися в його сім’ї, провести соціально-педагогічну роботу з дитиною та батьками щодо невідвідування дитиною школи.  

В ході соціального інспектування даної сім'ї було встановлено наявність складних життєвих обставин та з’ясовано, що Євгеній має конфлікти з вчителями та однокласниками, тому не відвідує школу, останнім часом став замкненим, уникає будь – якого спілкування. Батьки не мають впливу на дитину.
 
Питання обставин, що склалися в сім'ї було винесено на засідання міської координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Сім’ю було поставлено в МЦСССДМ на облік сімей, які опинились у складних життєвих обставинах з проблемою відносин між однокласниками та вчителями.
 
Соціальні послуги, спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних з невідвідуванням дитиною школи, з’ясування причин виникнення конфліктів між Євгеном, вчителями і однокласниками, надавались членам сім'ї за карткою отримувачів соціальних послуг.
 
В ході здійснення соціальної роботи з сім’єю фахівцем із соціальної роботи, з метою покращення психоемоційного стану дитини шляхом зміни звичного йому соціального середовища, батькам було рекомендовано перевести дитину до іншої школи. Члени сім'ї дотримувались всіх порад та рекомендацій фахівця МЦСССДМ для вирішення існуючих проблем.
 
На сьогоднішній день Євгеній перейшов до іншої школи, регулярно відвідує школу, знайшов нових друзів, покращив успіхи у навчанні. Батьки приділяють належну увагу його вихованню та догляду.
 
Приємно бачити результати роботи фахівця із соціальної роботи і знати, що допомога виявилася не даремною.
 
 
Фахівець із соціальної роботи
Новоград-Волинського МЦСССДМ
Корнійчук А. П.
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua