Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-15 19:45 | Миргород
Миргород : Новини з Цетру надання адмінпослуг

Влітку у  Миргороді відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Відкриття цієї установи значно наблизило адміністративні послуги до  людей, скоротило  і спростило  процедури отримання необхідних документів та  унеможливило  будь-які корупційні дії з боку посадових осіб, тому що за якістю надання адміністративних послуг кожен  житель  оцінює, наскільки влада турбується про нього та поважає його права.

Центр  надає  48 адміністративних послуг з питань архітектури та містобудування, з земельних питань, також житлово-комунального господарства, сфери освіти, служби у справах дітей, відділу у справах спорту, сім'ї та молоді, організаційно-інформаційного відділу, відділу споживчого ринку та підприємництва. Нещодавно центр поповнено новим обладнанням , яке неодмінно підвищить якість обслуговування громадян.

Миргородська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua