Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-15 09:28 | Бориспіль
Бориспіль : Щасливчани збудують пам’ятник Шевченку

2014 рік в Україні оголошено Роком Тараса Шевченка. Педколектив, учні Щасливського НВК приєдналися до проведення заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря. З цією метою вирішено створити своєрідний центр шевченкознавства, де планується зібрати всю наукову інформацію про життя й діяльність поета, «Кобзарі» різних років видань, репродукції картин Тараса Шевченка, фотоматеріали, художні й публіцистичні твори. Діяльність центру передбачає поширення творчої спадщини поета.

До центру приймаются всі речі, які розповідають про життя Кобзаря та його творчість: збірки Шевченка, картини із його зображенням, вишивки, цікава інформація, посильний внесок на спеціальний рахунок. Цього року вирішено встановити в школі бюст Т.Г. Шевченка.

Виконком Щасливської сільської ради підтримав ініціативу учнівського та педагогічного колективів про спорудження в селі на кошти благодійників та спонсорів пам’ятника Кобзареві. Ідею підтримав сільський голова Микола Шмаюн із сподіванням на те, що подія згуртує щасливчан в єдиному прагненні – робити добро на благо громади.

Вісті

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua