Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-10 16:21 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: школа молодого практичного психолога та соціального педагога

Історія технологій навчання дітей має багаті традиції, базується на їх потребах та психолого-соціальних характеристиках. Однією із технологій навчання є тренінги, які допомагають краще усвідомити власний внутрішній світ, робити своє життя успішним, не експериментувати з ним, а керувати власними бажаннями і діями.

 

Чергове засідання школи молодого практичного психолога та соціального педагога з теми «Тренінг у роботі працівника психологічної служби» відбулося в інформаційно-методичному центрі 25 грудня 2013 року. Цікаві тренінгові вправи різної тематики та спрямування представила для молодих колег практичний психолог спеціалізованої школи № 4 Альбіна Анатоліївна Колесник.
 
Велика кількість вправ для практичних психологів та соціальних педагогів-початківців виявилися новими: вправи-розминки «Вантаж для корабля», «Магічне коло», вправи, що готують до сприйняття нової інформації «Контакт», «Всесвіт», корекційні вправи «Графічний символ особистості», «Кінорежисер», «Словесний портрет» тощо.
Всі ці вправи, так само як і практичні поради: як організувати і провести тренінг, починаючи від успішного старту групової роботи; як досягти того, щоб зустрічі учасників були корисними, приємними, залишили радісні спогади; як використовувати фантазію та інтуїцію у взаємодії з людьми, отримувати задоволення від роботи в команді, будуть використані молодими колегами у своїй практичній роботі.
 
 
Світлана ФІЛАНЧУК, заступник завідувача ІМЦ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua