Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-10 11:15 | Сарни
Сарни : Весела коляда

Український народ святкує Різдво. Це чудове свято, в якому з'єдналися християнські традиції. Саме така єдність зробила це свято справді народним, веселим, таким, що запам'ятовується надовго. Це свято входить до кожної родини із святковою вечерею та  колядками.

У деяких регіонах України з колядниками ходять ряжені, які носять вертеп.  Зараз відроджуються старі традиції.  В нашому місті на центральній площі міста традиційно вже третій рік поспіль,  відбулося різдвяне дійство.

У деяких регіонах України з колядниками ходять ряжені, які носять вертеп.  Зараз відроджуються старі традиції.  В нашому місті на центральній площі міста традиційно вже третій рік поспіль,  відбулося різдвяне дійство.Святкова програма супроводжувалася  колядками у виконанні вихованців та працівників всіх дошкільних навчальних закладів міста, Сарненської дитячої музичної школи, народного аматорського ансамблю «Мереживо», вихованців підліткового клубу «Юність».

Оргкомітетом підведено підсумки та визначено  переможців конкурсу на краще Новорічно-різдвяне прикрашення закладів торгівельного та ресторанного господарства, які отримали подяки міського голови, ( Тарас Павлюк – власник пі церії «Мафіозі», Олег Новоросюк – керівник мерезі магазинів «Сам маркет», Емзарі Цінадзе – керівник кафе «Журавлина», Галина Цицюра – власник кафе «Хуторок», Оксана Гега – Власник магазину «Оксамит»).

Різдво – це час ігор та розваг. Особливо цьому святу радіють діти. Тому, для дітей було створено казку.  Малеча мала нагоду проїхатись верхи на конях, які надав депутат міської ради Дмитро Шабак, сфотографуватися з казковими героями, Дідом Морозом та отримати солодкі гостинці. Також на площі була організована та проведена  ярмарка - продаж на який кожен бажаючий міг придбати собі сувенір та скоштувати  випічку виготовлену працівниками дошкільних навчальних закладів міста. Біля кожного прилавку стояли благодійні скриньки, де всі охочі могли долучитися до справи милосердя, а зібрані кошти будуть передані для лікування дітей.

 

Сарнинська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua