Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 17:15 | Скадовськ
Скадовськ: Будьте обережними!

До аварійної служби КП “Водне господарство” зачастили виклики допомоги з приводу неполадок у щитових приборах електропостачання багатоповерхових будинків. Оглядаючи щитові, майстри швидко вияви неполадки — горять дроти від перенавантаження мережі.

Нині погодні умови дарують плюсові показники і все ж створюються небезпечні випадки вигорання дротів. Чого ж треба чекати за настання справжньої зими. 

Вмикаючи електообігрівальні прилади разом з іншими побутовими приборами варто зважити, щоб їх сумарна потужність відповідала якісним характеристикам дротів у житловому приміщенні та приладах обліку.

При перевантаженні дротів, у зав'язку з тривалою їх роботою у напруженому аварійному стані, виникає більш пожежонебезпечна ситуація ніж при короткому замкненні — застерігають фахівці.Скадовськ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua