Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-09 13:46 | Свалява
Свалява: Закарпатські ДАІшники просять батьків і водіїв бути уважнішими

УДАІ УМВС України в Закарпатській області звертається до водії та батьків з проханням бути уважнішим до дітей: тільки за останні дні сталися дві ДТП, у яких потерпілі – діти.

«Шановні водії, зважайте, у дітей канікули, а отже їх кількість на вулицях міста значно зросла. Будьте пильними – кожної миті, дитина зайнята іграми, через неуважність, може опинитися на проїжджій частині. Враховуйте це обираючи швидкість руху та роблячи маневрування.

Шановні батьки, розкажіть дітям, наводячи приклади з життя, основні правила поводження на вулицях та дорогах. Акцентуйте увагу на те, що ні в якому разі бігти через проїжджу частину не можна, переходити дорогу потрібно спокійним кроком. Не забувайте: найкращий вчитель дітей, це власний приклад батьків», – йдеться у зверненні УДАІ УМВС України в Закарпатській області.


zaholovok.com.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua