Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-08 17:32 | Бориспіль
Дорогі бориспільці, шановні гості нашого міста сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці найчарівніші свята завжди є передвісниками духовного оновлення, надії на краще майбутнє, сподівання на здійснення усіх найзаповітніших планів та задумів. Саме перед початком Нового року ми традиційно підводимо підсумки зробленого і досягнутого, даємо оцінку своїй роботі та вибудовуємо плани на майбутнє.

У 2013 році багато уваги ми приділили нашому підростаючому поколінню: відкрили новий дитячий садочок «Берегиня», міський будинок культури, капітально відремонтували ДНЗ № 3, стадіон «Колосочок», розширили мережу гуртків та секцій, продовжили роботу по встановленню дитячих та спортивних майданчиків. Забезпечувалася стабільна робота комунальних підприємств міста, освітлювалися вулиці, ремонтувалося дорожнє покриття, продовжувалися роботи по будівництву тротуарів, бюветів питної води, каналізаційно-очисних споруд.


Кожного року ми усі маємо надію, що рік прийдешній буде обов’язково кращим та успішнішим, ніж минулий. Я в це щиро вірю, адже ми не стоїмо на місці, незважаючи на усі труднощі, рухаємося вперед. Цей рік був не простий для нашого міста, як і загалом для держави, але все це робить нас більш досвідченішими, мудрішими та завзятішими. Впевнений, що Новий 2014 рік обов’язково принесе нам багато нових, радісних емоцій та приємних подій у житті.


Із світлої надії кожного з нас на щасливе прийдешнє розпочинається Новий рік нашого життя, наші майбутні звершення у нових справах. Нехай ці прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду у кожну сім’ї. Зичу всім Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!


З повагою
Бориспільський
міський голова                              Анатолій Федорчук 

 
Бориспільська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua