Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-08 16:30 | Сміла
Нещодавно у Смілі стартував танцювальний конкурс для вчителів та їх учнів

"Мій зірковий вчитель" - під такою назвою 29 грудня у міському будинку культури відбулося відкриття І-го туру міського танцювального проекту.


Танцювальний конкурс для вчителів та їх учнів стартував нещодавно у Смілі. Проект покликаний виявити талановитих учителів і учнів та довести, що смілянські педагоги є професіоналами не тільки у справі свого життя, а й мають багато інших талантів, які допоможе їм виявити унікальний проект «Мій зірковий вчитель».


Організаторами конкурсу виступили Смілянський виконавчий комітет, міський відділ освіти та Черкаська обласна організація спортивного танцю. Конкурс проходитиме у чотири етапи. Обов’язковою умовою першого туру стало виконання парами «Віденського вальсу». Що танцюватимуть пари у наступних етапах проекту його організатори тримають в секреті. А переможця визначить четвертий етап, що стартуватиме у квітні. Пара, що здобуде перемогу отримає в нагороду путівку до Санкт-Петербургу на двох від спонсора шоу туристичного агентства Наталії Терехової.


У першому турі конкурсу участь взяли 18 пар. Учасників до виступу готували керівники танцювальних колективів міста: Вікторія Гончарова, Денис Городов, Ірина Дмитрієнко, Людмила Букіна, Наталія Мірошниченко, Ольга Дроздова,Олександр Бондар, Сергій Макаров, Тетяна Гончарова.


Перед глядачами виступила організатор проекту, керівник танцювального клубу "Вересень" та президент Черкаської обласної організації спортивного танцю Тетяна Георгіївна Гончарова, яка разом із ведучим Ігорем Добрянським представила суддів проекту. Оцінювали учасників конкурсу судді високого рівня: доцент кафедри хореографії Кіровоградського державного педінституту ім. В. Винниченка Ігор Спінул, віце-президент української ради танцю, завідуючий кафедри бальної хореографії КНУКіМ (м. Київ) Дмитро Базела та викладач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, керівник ансамблю сучасної хореографії "Нео-данс" Андрій Стоцький.


Наступні два тури міського танцювального конкурсу «Мій зірковий учитель» сміляни зможуть побачити вже у лютому та березні. Тож попереду в учасників проекту багато цікавого, а саме – напружена боротьба за головний приз.


Смеляночка

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua