Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-01-08 16:11 | Хмільник
Хмільник: Творімо добро разом!

Сьогодні, коли спостерігається духовне зубожіння суспільства необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім. Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді буває замало. Потрібна реальна, конкретна матеріальна допомога, кошти для якої допомагають зібрати благодійних акцій.
        
Учні школи №3 міста Хмільника – щедрі та доброзичливі, завжди відгукуються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією.
 
Щороку у школі, на передодні Новорічних та Різдвяних свят, проводиться благодійна акція «Милосердя». Так, була проведена ярмарка  «Смачна країна», в результаті якої  діти зібрали 4140 грн.   Ці кошти передано  дітям із особливими потребами, які навчаються у школі, дітям,  які за станом здоров’я не відвідують навчальні заклади міста. Кошти також використані на подарунки вихованцям школи-інтернат с. Іванів Калинівського району.
        
Крім того, з метою надання матеріальної допомоги учениці 3-А класу Бушинській Юлії, яка потребує термінової операції, була проведена акція щодо збору коштів, в результаті якої зібрано понад 7 тис. гривень.
        
Проведення таких благодійних заходів дає дітям можливість зрозуміти, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, заможний та впливовий, а саме вони, звичайні хлопчики та дівчатка хмільницької школи.
        
Отож, творімо добро разом!
      
 
 
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Хмільника

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua