Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-23 11:41 | Сміла
Смілянські депутати підтримали насильницький розгін Євромайдану, – «Свобода»

На сесії Смілянської міської ради 20 грудня депутати ухвалили пропозицію «регіоналки» Інни Гайдай підтримати дії чинного уряду та Президента України і насильницький розгін демонстрантів на Євромайдані в Києві 30 листопада та 1 грудня, йдеться на сайті ВО "Свобода".
 

Звернення депутата-свободівця Володимира Салова із закликом не підтримувати дії «корумпованого антинародного уряду, домогтися відставки уряду Азарова, а також притягти до кримінальної відповідальності керівників підрозділів, які надавали та виконували злочинні накази щодо побиття та розгону мирного студентського Майдану», «регіонали» навіть не слухали.
 
Таким чином, більшістю голосів депутати підтримали звернення Інни Гайдай. Із 31 присутніх 23 «регіонали» та смілянський міський голова Вадим Решетняк проголосували «за».
 
На переконання Володимира Салова, «ми повинні стати на заваді корумпованій владі олігархів та припинити розвиток сценарію створення диктатури, подібної до «совка». Ця влада однозначно має піти з політичної сцени та відповісти перед суспільством за свої антинародні дії».
 
Під час розгляду інших питань «свободівець» домігся зняття з порядку денного питання про надання земельної ділянки, яка чомусь розташована на території міської лікарні, для побудови приватного гаража, а також виступив проти приватизації готельного комплексу «Сміла», що є в комунальній власності міста.ПРОЧЕРК

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua