Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-20 12:07 | Вінниця
У Вінниці блокують роботу Аграрного університету?Сьогодні, 20 грудня, близько дев’ятої години ранку група молодиків заблокувала в’їзд на територію Аграрного університету. Жителі будинку, що знаходиться на вулиці Сонячній, не можуть виїхати з двору та потрапити на роботу.

 

За словами одного з жителів будинку Ігоря, він поспішає на роботу, тому йому доведеться скористатися громадським транспортом.

-  Нажаль, мені ніхто не відповів на запитання, чому вони блокують в’їзд та виїзд з території Аграрного університету. З двору був інший виїзд, проте його закрили шлагбаумом, - обурюється вінничанин. Зараз я йду на тролейбусну зупинку, сподіваюсь незабаром ситуація буде вирішена, і рух відновиться. 

 


За словами іншого жителя Володимира, йому довелось викликати таксі.


- Я не розумію, чому я повинен викликати таксі, коли маю власне авто? Гірше всього, що мені ніхто не відповів, чому блокується виїзд, чоловіки просто опускають голову і мовчать. 


 


I LikeNEWS.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua