Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-19 11:58 | Пирятин
Святий Миколай дарує дітям радість

19 грудня, у день Святого Миколая, який здавна славиться своєю добротою, допомогою всім нужденним, у Пирятинському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий захід для дітей пільгових категорій. 

 


З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови районної ради Василь Митропан, заступник голови районної державної адміністрації Андрій Малишкін та начальник відділу освіти Володимир Лелюх.   
Василь Митропан у своєму виступі зазначив:
     
- Це свято любові і душевної теплоти. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку. Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на добрі справи та милосердя, нехай подарує віру у виконання найзаповітніших бажань!
      
Найочікуванішою миттю дійства стало вручення подарунків дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, з багатодітних і малозабезпечених родин та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.


      
А вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували усім присутнім чудовий концерт. 


 Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua