Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-19 20:02 | Хмільник
Хмільник: Найчутливіша сфера суспільного життя – захист прав дітей

Таке міркування висловив міський голова Василь Грушко у ході щотижневої робочої наради з начальниками структурних підрозділів міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій міста.

        
«Захист прав дітей – питання, що охоплює різні рівні суспільного розвитку: якісної освіти, повноцінного сімейного виховання, розвитку дітей, забезпечення їх житлом, оздоровлення тощо. А тому обов’язок влади міста – турбуватися про кожну дитину, створити якісні умови для всебічного  розвитку дітей, їх соціальної підтримки та захисту.
 
Особливою має бути наша турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування батьків» - зазначив міський голова.
        
Як повідомив в.о. начальника служби у справах дітей міської ради Станіслав Зелінський, пріоритетними формами виховання дітей є сімейні форми виховання. У місті утворено два дитячі будинки сімейного типу, в яких виховуються 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  1 прийомна сім’я, в якій охоплено вихованням 3 дитини, позбавлених батьківського піклування. П’ятнадцятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли свої родини у сім’ях хмільничан-усиновлювачів.
 
На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 28 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 10 дітей-сиріт. Із них, 33 дитини – виховують опікуни та піклувальники, двоє дітей – у дитячому будинку сімейного типу, 1 дитина – у прийомній сім’ї, 1 дитина – у навчальному закладі, ще 1 дитина – тимчасово влаштована у сім’ю громадян України.  Також під опікою, піклуванням в місті перебувають 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій. 
 
Для забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а також надання допомоги виконкому з питань здійснення функцій опіки та піклування щодо дітей при виконавчому комітеті міської ради діє комісія з питань захисту прав дитини. Її кількісний склад – 14 осіб. Засідання комісії проводяться не рідше один раз на місяць.
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua