Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-19 19:59 | Хмільник
Хмільник: Завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

Найважливіша риса сучасного вчителя – уміння і бажання вчитись, не зупинятись на досягнутому, завжди шукати в житті нових знань. Вчитель у нашому суспільстві – людина майбутнього. Саме йому належить найголовніша роль у вихованні та навчанні молодого покоління.

        
Проведення конкурсу фахової майстерності дає змогу залучати вчителів до творчої пошукової діяльності, сприяє підвищенню їх педагогічної майстерності, інноваційної культури, рівня компетентності, виробляє вміння продукувати перспективні ідеї, реалізовувати їх у практичній діяльності, розглядати навчальний процес як сходинки у духовному та інтелектуальному зростанню дитини.
        
Завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». Це було серйозне творче випробування для вчителів – не просто конкурс, а свято тих, чиїми стараннями, ентузіазмом примножуються традиції української школи. Всі учасники – люди творчі. Самобутній доробок кожного свідчить про невтомний пошук і прагнення досягти вершин педагогічної майстерності, зробити навчально-виховний процес цікавим для кожної дитини.
        
Переможцями конкурсу стали:
-         у номінації «початкові класи» - Новак Олена Володимирівна, вчитель СЗШ І-ІІІ ст. № 1
 
-         у номінації «світова література» - Костюк Жанна Василівна, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Вент Олена Володимирівна, вчитель СЗШ І-ІІІ ст. № 1.
 
Саме їм випала честь представляти освіту міста на обласному етапі конкурсу.
        
Тож бажаємо скласти іспит з педагогічної майстерності гідно і здобути перемогу.
 
        
 

Методичний кабінет управління освіти Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua