Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-19 14:51 | Сєвєродонецьк
76-та сесія Сєвєродонецької міської ради

12 грудня відбулося пленарне засідання 76-ої (позачергової) сесії міської ради VI скликання. В його роботі взяли участь депутати обласної ради В. Кравченко та Ю. Панаіт.


Було розглянуто 7 питань порядку денного. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік, тимчасовий обсяг міського бюджету на перший квартал 2014 року та надання гарантії міськрадою для забезпечення виконання боргових зобов’язань КП «СТКЕ» за кредитом НЕФКО щодо реалізації проекту модернізації систем теплопостачання житлових об’єктів 81-го мікрорайону доповідав депутатам перший заступник міського голови Євген Халін. Ще з трьох питань, що стосувалися передачі у комунальну власність Сєвєродонецької територіальної громади споруд професійного будівельного ліцею, вищого професійного училища та державного цілісного майнового комплексу орендного підприємства «Інститут підвищення кваліфікації, перепідготовки і підготовки кадрів Міністерства промислової політики України», доповідав заступник міського голови Петро Чернишин.


З усіх питань прийнято відповідні рішення. Коментуючи їх, секретар міської ради Андрій Гавриленко зосередив увагу на тому, що, незважаючи на дуже складний фінансовий стан, депутати підтримали пропозицію і затвердили виділення 48 тис. грн. на придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій. Щодо передачі у комунальну власність Сєвєродонецької громади будівель навчальних закладів, то скоріш за все частина з них буде переобладнана під житло для черговиків, а решта – під адміністративні заклади. Звичайно, всі ці рішення у відповідності до існуючого законодавства України попередньо було обговорено на засіданні виконавчого комітету міської ради.
 
З усіма рішеннями 76-ої сесії можна ознайомитися на сайті міської ради.
SeverSity.Info


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua