Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-18 14:09 | Черкаси
Черкаська ДПІ: Річниця створення Міндоходів

Минає рік як два відомства Державна податкова служба та Державна митна служба провели адміністративну реформу та об’єднались в Міністерство доходів і зборів України.

За цей час у роботі Міністерства запрацювало чимало сучасних електронних сервісів, як у податковій так і у митній сферах, що цілком відповідає вимогам бізнесу і часу. Спрощення адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску, антикорупційні ініціативи та законодавчі зміни, запроваджені Міндоходів – все це спрямоване на поліпшення спілкування із платниками, підтримку інтересів бізнесу та налагодження відповідного рівня сприйняття громадськістю органів доходів і зборів, а саме, як прогнозованого та дієвого партнера.

З нагоди річниці створення відомства Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області проводить акцію по збору пропозицій та зауважень від представників бізнесу.

Для цього в Центрі обслуговування платників встановлена скринька побажань, яка дасть змогу всім бажаючим висловити свої думки, надати слушні пропозиції, зауваження і побажання. Зокрема, щодо діяльності та розвитку партнерських відносин з громадянами та бізнесом. Запропонувати своє бачення щодо покращення роботи інспекції та напрямків подальшої співпраці.

Щиро запрошуємо небайдужих мешканців нашого  міста долучитися до цієї акції.Ваші звернення не залишаться поза увагою та обов'язково будуть розглянуті.


Інформаційно-комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Черкасах

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua