Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-16 13:15 | Житомир
В Житомирі шукають свідків нападів на активістів Євромайдану

Житомирський штаб національного спротиву звертається до житомирян з проханням про допомогу.
За телефонами (0412) 48-01-38, 068-285-30-36 та адресою: м. Житомир, вулиця Михайлівська, 17 ми просимо повідомити Вас будь-яку інформацію, яка стосується нападів на активістів майдану.
Можливо, Ви або Ваші друзі стали свідками злочинів -  допоможіть знайти винних!
Нагадуємо, влада намагається залякати житомирських активістів , але вони все одно виступають у підтримку МАЙДАНУ:
• У Житомирі тітушки скоїли напад на голову міської "Свободи" Віктора Брокарєва. Невідомі підстерігали його біля автомобіля, збили з ніг та почали наносити удари руками і ногами. Вчора вранці Віктор Брокарєв мав везти людей на Євромайдан.
• Перед штурмом Євромайдану, коли житомирські свободівці виїздили на нічну варту до Києва, було понівечено автомобіль, що належить депутату житомирської міськради свободівцю Сергію Онищуку.
•  Ще раніше пошкодили мікроавтобус заступника голови обласної Свободи Максима Вілівчука.
•Депутату Житомирської облради Руслану Годованому (фракція ВО «Батьківщина») погрожують розправою по телефону:
•Вчора з ранку одному із активістів євромайдану, представнику «Демократичного альянсу», який планував везти до Києва житомирян і взуття для активістів Київського Євромайдану, порізали колеса автомобіля.
Перший Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua