Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-16 16:27 | Чернігів
Як живе чернігівський ЄвроМайдан

 

У Чернігові, в сквері імені Попудренка, триває мирна акція на підтримку євроінтеграції України, яка розпочалася 22 листопада.
Після силового знесення обладнання і сцени чернігівського ЄвроМайдану, яке сталося 25 листопада, в сквері встановили два намети.
Аби убезпечити намети від спроб демонтажу, на них повісили попереджувальні таблички з написами «Приймальня народного депутата України» і «Майно народного депутата».
У меншому, який з’явився першим,  розміщено приймальню нардепа-«свободівця»  Руслана Марцинківа. У більшому – народного депутата від політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Валерія Дубіля.
З самого початку в наметах організовано цілодобове чергування.
У наметі ВО «Свобода» чергують по три години. Здебільшого це молоді люди, лідером яких вважають Дмитра Скрипку.
У приймальні Валерія Дубіля працюють по три зміни, кожна з яких нараховує по чотири людини.  Серед  тих, хто тут чергує, як студенти, так і пенсіонери.
«Свободівці» гріються біля діжки, в якій палять дрова. У наметі «Батьківщини» нещодавно встановили газові обігрівачі. Тож відпочивати тут, особливо вночі, всім набагато комфортніше.
У приміщеннях заборонено вживати спиртні напої, палити, а також нецензурно висловлюватися. Про це є попереджальна табличка.
Харчуються люди здебільшого вдома, а під час чергування в наметах можна випити гарячого чаю із термосів. Також небайдужі чернігівці приносять сюди їжу і теплу одежу.
Крім громадських активістів, у сквері постійно чергують міліціонери. Здебільшого це працівники міського відділу внутрішніх справ. Від рядового до майора.
Ніяких силових дій і тим більше провокацій з боку правоохоронців поки що не зафіксовано.
Навпаки, за словами чергових, міліціонери допомагають їм позбавитися від нетверезих відвідувачів, які пізно ввечері навідуються до наметів після закриття сусіднього ресторану.
Також правоохоронці заходять до наметів погрітися, а громадські активісти пригощають їх гарячим чаєм.

pik.cn.ua

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua