Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-15 23:05 | Черкаси
Опозиція продовжує фіксувати у Черкасах «каруселі» та підкуп

Під час виборів на виборчому окрузі № 194 представники опозиції зафіксували низку порушень. Про це в ексклюзивному коментарі «Прочерку» сказала народний депутат Леся Оробець. Зокрема, зафіксовано «каруселі», а також факти масового підкупу виборців.
Як повідомила народний депутат, виборців одного з кандидатів привозили цілими автобусами. Люди йшли, голосували, після чого поверталися, щоб отримати решту обіцяних їм коштів. Також зафіксоване порушення виборчого законодавства, за яким невідомі особи (у штабі опозиції вважають, що це можуть бути студенти Київського національного університету культури і мистецтва) приходили до певних дільничних комісій, зверталися до наперед визначених членів комісії, пред’являли паспорт, у якому біля фотографії олівцем була намальована літера П. Таким виборцям видавали бюлетені інших людей.
Натомість член політради ВО «Батьківщина» Максим Поляков розповів, що є випадки, коли люди, прийшовши на голосування, виявляли, що їхній бюлетень уже виданий, а навпроти їхнього прізвища стоїть підпис невідомої особи.
Народий депутат Леся Оробець закликає черкащан прийти на вибори і зробити свій вибір за ті кілька годин, що ще лишилися до завершення голосування. Як відомо, дільниці працюватимуть до 20:00.
Прочерк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua