Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-10 20:42 | Сміла
Сміла : На СЕМЗ розробляють машини нового типу

Один із плюсів цих машин – відсутність колектора. Адже серед проблем, що обмежують термін служби машин постійного струму, – це знос колектора і щіток, проблеми комутації. Простота конструкції нових машин мінімізує витрати щодо їх ремонту. Передбачається, що в індукторних електричних машинах збільшиться термін пробігу між ремонтами. Розрахунки показують, що при застосуванні якісних підшипників з підвищеними навантажувальними властивостями та сучасних мастил, пробіг, скажімо, тепловоза, без ремонту двигуна можна довести до 600 тисяч кілометрів. Нині ця цифра сягає 300 тисяч. Є й інші переваги, які дають відчутну економію коштів, що вигідно споживачеві.
- Ми активно працюємо над новим типом машин – індукторні електричні машини, – коментує голова правління ПАТ «НВП “Смілянський електромеханічний завод” Олександр Клєвлін. – Переваги цих машин – менша вага на одиницю потужності, простота конструкції. Такі машини вимагають мінімального ремонту, а відтак – мінімальних витрат на обслуговування. У нових машин ККД вищий, ніж у машин, які ми нині виробляємо. На спеціалізованій виставці у Москві, що проходила у вересні, ми представили дослідні зразки індукторних генераторів та індукторних двигунів. Багато фахівців цікавилося новим видом нашої продукції.
Джерело: «Економіка сьогодення»
Міська рада Сміли

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua