Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-05 10:56 | Волочиськ
Волочиськ : Щодо концепції реформування місцевого самоврядування

У Волочиській районній бібліотеці відбулося засідання за круглим столом "Бібліотеки-мости до електронного урядування".

На заході були присутні: керівник апарату адміністрації М.Горобець,  керуюча справами Волочиської районної ради О.Ткачук, секретар міської ради А.Коваль, начальник Волочиського районного управління юстиції А.Фіщук, завідувач сектору ІТ та обліку платників М.Пиндик, провідний спеціаліст Волочиського управління юстиції О.Цінько, головний спеціаліст відділу культури В.Матусяк, декілька представників місцевого самоврядування району.

Обговорювалися питання реалізації завдання Президента України з обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, співпраці бібліотеки та місцевого самоврядування щодо розповсюдження інформації про наявні е - послуги серед місцевої громади, про те як навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати  участь у прийнятті  рішень місцевої влади, як отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

Бібліотеки району які підключені до мережі Інтернет, є єдиними безкоштовними центрами доступу громади до публічної інформації.

admvol.at.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua