Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-04 15:07 | Миргород
Миргород : Життя для того, щоб любити

Саме під такою назвою в художньо-промисловому коледжі ім. М. В. Гоголя Полтавського державного технічного університету ім. Ю.Кондратюка відділом у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради проведено виховний захід з профілактики ВІЛ/СНІДу.
А й справді, ми живемо, працюємо, навчаємось, кохаємо… і навіть не замислюємось, що десь поруч існує страшна хвороба – СНІД. Сьогодні ми вже досить багато знаємо і про ВІЛ, і про СНІД (принаймі хочеться в це вірити), але, на жаль, більшість не усвідомлює серйозності проблеми. Ми сприймаємо статистику ВІЛ/СНІД, як абстракцію, яка не має до нас ніякого відношення, та навіть не підозрюємо, скільки в нашому місті людей, які живуть з ВІЛ, а вони ще вчора були так як і ми безтурботні.
Тож під час заходу студенти мали можливість отримати інформацію з даної тематики, переглянути відеофільм та поспілкуватися з лікарем-інфекціоністом Центру первинної медико-санітарної допомоги Ю. В. Калюх. Сподіваємось, що молодь хоч на деякий час замислиться над своєю поведінкою, способом життя та зробить для себе корисні висновки.
І ще хочеться додати, що кожен з нас має право у будь-який час пройти обстеження на ВІЛ – добровільно, анонімно та безкоштовно, та отримати будь-яку інформацію стосовно ВІЛ/СНІД за телефоном безкоштовної гарячої лінії:  0-800-500-45-10.
 
А. Сташук,
спеціаліст відділу
у справах спорту, сім’ї та молоді
Миргородської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua