Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-12-02 18:38 | Черкаси
Черкаси : Автомобільний олігарх знімає свою кандидатуру з виборів (заява)

Кандидат у народні депутати по виборчому округу № 194 Олег Свинарчук ухвалив рішення зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів. Про це в ексклюзивному коментарі «Прочерку» повідомила довірена особа пана Свинарчука Сергій Красуля.

У зверненні до виборців Черкащини, Олег Свинарчук зауважує, що депутатський мандат ніколи не був для нього самоціллю.
«Я розглядав похід у парламент як інструмент законодавчого забезпечення зростання економіки України, яка таки стане розвиненою індустріальною країною. Моєю метою було і залишається реалізація ідеї перетворення Черкас на нову автомобільну столицю», – запевняє Олег Свинарчук. – «Але спершу ми всі разом повинні повернути Україну до європейської родини. Сьогодні в Україні розгортаються великі й водночас драматичні події, які вимагають від нас особливої відповідальності. Ми не маємо права спокійно спостерігати за тим, як б’ють наших дітей лише за те, що вони хочуть жити у вільній державі».
За його словами, завданням сьогодні є докладення усіх зусиль, щоб змінити ситуацію в країні.
«Коли я місяць тому розпочав передвиборну кампанію як кандидат у народні депутати, я одразу заявив: я не політик, а господарник», – нагадує про свої наміри Олег Свинарчук. – «Здобуття депутатського мандату я розглядав як спосіб допомогти черкащанам максимально використати економічні вигоди від євроінтеграції. На жаль, впродовж останнього місяця ситуація кардинально змінилась. Фактичне припинення євроінтеграційного курсу загрожує надовго залишити країну в економічній і політичній «сірій зоні». В такий час випробувань кожен свідомий українець стає політиком, і я – не виключення. Сьогодні завдання №1 – об’єднати зусилля для того, щоб повернути нам європейське майбутнє. Усвідомлюючи цю високу мету, я приймаю відповідальне рішення зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів».
Водночас у своїй заяві Свинарчук не закликав своїх прихильників голосувати за будь-кого із чинних кандидатів.
Нагадаємо, що власник автокорпорації «Богдан» Олег Свинарчук несподівано для оглядачів оголосив про свій намір балотуватися до парламенту наприкінці жовтня. Свою виборчу кампанію будував на ідеї створення в Черкасах технопарку і розвитку його автомобільного бізнесу. І хоча в своїй риториці кандидат використовував опозиційні гасла, офіційним кандидатом Об’єднаної опозиції є депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua