Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-15 11:48 | Ромни
Виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики: реалії та перспективи в освітянській галузі.


Обговорення зазначеного питання відбулося під час засідання «круглого столу» за участю представників педагогічних колективів, учнівського самоврядування – Дитячої дорадчої ради, голів батьківських комітетів загальноосвітніх шкіл міста.

 

Заступник міського голови Андрій Клименко, начальник відділу освіти Зінаїда Горбик інформували присутніх щодо реалізації у 2014 році пріоритетів освітянської галузі в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». Зокрема, наголосили на тому, що  вкрай важливо не лише заявляти про спрямованість вітчизняної освіти на побудову демократичної, соціальної та правової держави, гуманного суспільства, а й будувати на практиці таку систему освіти й виховання, яка сповідувала б принципи гуманізму, демократичності, толерантності, пріоритетності загальнолюдських цінностей, гнучкості та прогнозованості.

 

Учасники зустрічі обговорили питання  удосконалення змісту освіти, розробки і запровадження нових форма і методів навчання, методики навчання громадянської освіти, зокрема, активні й інтерактивні технології, шляхи організації демократичного шкільного життя, запровадження справжнього учнівського, студентського самоврядування.

 

 

За інформацією відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua