Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-14 16:26 | Хмільник
Хмільник: За здоровий рух та чисте довкілля, гайда на велосипеди!

Усе частіше та дедалі більше учасників велосипедного руху спостерігається на вулицях міст, одні пояснюють це економією коштів, інші  – пропагуванням здорового способу життя, ще хтось дивиться на двохколісний винахід як на друга.

 

        
Доречним буде згадати дещо з історії його виникнення: ідея пересування на колесах з допомогою мускульної сили людини народилася давно. Різні коляски, візки, наведені в рух людиною на 4, 3 і 2 колесах, з’явилися майже одночасно у Німеччини, Франції, Англії й інших країнах. Не залишилися осторонь їх і російські умільці, а пізніше велосипед прийшов і в Україну. Зараз багато людей може сказати велике спасибі за такий корисний винахід. Дедалі більше населення за здоровий спосіб життя, оскільки фізична культура зміцнює здоров’я, розвиває фізичні сили та рухові здібності людини. Велика розмаїтість фізичних вправ, застосовуваних в процесі фізичного виховання, які дозволяють людині бути у гарній фізичній формі і вести здоровий спосіб життя.
        
Перелічуючи численні переваги катання на двохколісному другові, ми не можемо оминути той факт, що велосипед – найбільш екологічний вид транспорту, прогулянки на велосипеді приємні й корисні.
        
Тому в місті Хмільнику час від часу відбуваються велопробіги, в яких бере участь не тільки молодь. Погодьтесь, приємно спостерігати за тим, як малеча робить дещо корисне для себе, для свого здоров’я, а старші їм в цьому допомагають та всіляко підтримують.
        
Пам’ятайте, що із часів винаходу колеса, велосипед, мабуть, найбільш чудове його втілення! Справа не лише в допомозі відновлення здоров’я та в турботі про довкілля, а й у психологічному розвантаженні. Катання на велосипеді сприяє виробленню гормонів радості (ендорфінів та енкефалінів) і поганий настрій відразу зникає. Велосипед робить нас щасливішими, кращими, а довкілля навколо нас - чистішим.
 
 

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради 

 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua