Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-11 16:29 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському приділяєтьсявелика увагазміцненню міжнаціональної злагоди та порозуміння,задоволенню культурних та освітніх потреб національних меншин

На черговій нараді з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів,  окрім питань, що стосуються життєзабезпечення міста, робіт по розвитку соціальної сфери, виконання взятих зобов'язань за соціальними угодами на виконання соціальних ініціатив Президента України, міським головою Володимиром Загривим було акцентовано увагу на реалізації у регіоні завдань Віктора Федоровича Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, які проживають у нашому місті.

 

Володимир Іванович зауважив: „Невелика чисельність населення нашого міста, не дає нам права нехтувати особливостями соціокультурних потреб окремих груп громадян. На Міжнародній конференції з обговорення проблематики антисемітизму, що проходила у жовтні 2013 року, Президент України В. Ф. Янукович підкреслив важливість боротьби з антисемітизмом та його проявами з метою становлення більш безпечного та толерантного суспільства. А тому маємо підтримувати всі починання державної політики, спрямовані на міжетнічні і міжконфесійні порозуміння, упередження проявів нетерпимості на національному ґрунті“ - зазначив міський голова.
 
На території Новограда-Волинського зареєстровані та активно діють, приймають участь у житті міста: міське товариство єврейської культури „Відродження“ (Майстер Л.Х.), об’єднання громадян Польського культурно-освітнього товариства ім.Ю.Люблінського (Шевченко В.О.), міськрайонна польська організація ім.Адама Міцкевича (Вольська Л.Л.), Німецьке національно-культурне товариство „Відергербурт” – „Відродження” (Краузе В.О.), Міська громадська організація „Новоград-Волинське земляцтво етнічних німців” (Бегегнунсцентр) (Юрко І.В.), Новоград-Волинське міське об’єднання громадян „ЛЕСІОБА ” (Мартинюк М.І.), Новоград-Волинська міська громадська організація „Руський культурний центр” (Лук’янець С.В.), Міське відділення Всеукраїнської громадської організації „Руський Рух України” (Дрибас В.І.).
 
Нещодавно міський голова Володимир Загривий на чолі делегації від Новограда-Волинського перебував у   Грузії. На запрошення грузинської сторони група новоград-волинців з числа депутатів обласної, міської і районної  ради, підприємців побували на святкових заходах з нагоди відзначення свята міста Хашурі та Сурамі, де проходили дні пам’яті Лесі Українки. Делегація відвідала також історичні, пам’ятні місця, стародавні храми, гімназію і музей імені Лесі Українки, поклали квіти до пам’ятника нашій землячці. За результатами офіційного візиту нашої делегації до Грузії буде видане розпорядження міського голови із завданнями щодо поглиблення побратимських відносин із грузинськими містами.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua