Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-07 15:34 | Житомир
Житомир : «Батьківщина» у міській раді збільшила фракцію до 13 депутатів

У Житомирській «Батьківщині» оголосили, що їм вдалося об’єднатися з депутатами фракції Фронт Змін у міській раді. Відтепер фракція «Батьківщини» у Житомирській міській раді налічує 13 депутатів.
Про це повідомив голова обласного осередку партії Віталій Француз.
Головою фракції у міській раді став колишні «фронтовик» Володимир Михалець. Колишній голова фракції «Батьківщина Олександр Радько буде його заступником.
За словами Віталія Француза, в об’єднаній фракції поки немає конкретної програми дій у міській раді.
«Зараз ми ведемо спільну роботу щодо написання відповідної програми. Невдовзі вона буде представлена. Мене цікавить, чому свою програму не виконує влада...», - сказав Француз під час прес-конференції.
Перші питання, які піднімуть депутати фракції "Батьківщина" на сесії, будуть стосуватись розгляду звернення щодо євроінтеграції та звільнення Юлії Тимошенко. Також опозиціонери хочуть звернутися до Верховної Ради, щоб та прийняла закон щодо імпічменту президента.
Нагадаємо, що найближча сесія Житомирської міської ради пройде 8 листопада, у п’ятницю.
Перший Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua