Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-07 11:26 | Бориспіль
Бориспіль вітав працівників соціальної сфери

 

Першого листопада Бориспіль вшановував працівників соціальної сфери. Цей захід проводився у залі Будинку культури, що на Радгоспній, який сьогодні сміливо можна назвати головною сценою міста.
Першими, кого цього дня вітали на святковій сцені, були чарівні бориспільські жінки, які, згідно з Указом Президента, отримали високе звання «Мати-героїня».
Олена Василівна Гаркуша – матирі семи дітей;
Ольза Петрівна Маловичко – матирі семи дітей;
Олена Василівна Неміренко – матирі шести дітей;
Валентина Миколаївна Григоревська – матирі п’яти дітей;
Людмила Михайлівна Кузнєцова – матирі шести дітей;
Людмила Миколаївна Онишко – матирі п’яти дітей.
Велика група працівників соціальної сфери отримали цього дня відзнаки і нагороди: Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Бориспільської міської ради, Подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
Вже традиційно, для всіх гостей, які зібралися у святковому залі, дарує свої пісні депутат Бориспільської міської ради Валерій Мартишко. На цьому святі він був не просто гостем. Валерій Іванович є депутатом  округу, де розташований Будинок культури. І він, і міський голова Анатолій Федорчук не приховували радості від того, що зал був заповнений глядачами, що люди прийшли на свято і отримали від нього задоволення.

Вісті

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua