Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-06 16:33 | Новоград-Волинський
Шановні новоград-волинці!

Не перевантажуйте електромережі в квартирах, не влаштовуйте саморобні електромережі, особливо в підвальних приміщеннях, не кидайте з балконів недопалки цигарок, дотримуйтесь правил користування газовими приладами та не дозволяйте користуватися ними дітьми, застосовуйте в електрозахисті електролічильників тільки стандартні запобіжники.

 

 

При експлуатації опалювальних приладів:очищайте печі від сажі перед початком опалювального сезону та не рідше 1-го разу у три місяці; перед топковим отвором слід набити металевий лист розміром не менше  0,5 х 0,7 м; відстань від опалювальних печей до меблів, домашніх речей повинна бути не менше одного метра; попіл, шлак, що вигрібають з топки, необхідно заливати водою, виносити у спеціально відведені місця, на відстань не менш як 15 метрів від будівель та споруд; димарі в межах горищ повинні бути поштукатурені та побілені; печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки від горючих конструкцій, що відповідають вимогам будівельних норм.
 
Забороняється:розпалювати печі легкозаймистими та горючими рідинами; залишати відкритим топковий отвір; залишати розпалені печі без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; сушити і складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи; закріплювати на димових трубах антени телевізорів; використовувати для опалення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника; розміщати паливо й інші горючі матеріали безпосередньо перед топковим отвором.  

Використовуйте в побуті та для опалення невеликих приміщень (кіосків, магазинів) тільки масляні радіатори заводського виготовлення.
 
ПАМ’ЯТАЙТЕ! ДОТРИМАННЯ НЕСКЛАДНИХ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ ЗБЕРЕЖЕ ВАШІ ОСЕЛІ ВІД ВОГНЯНОГО ЛИХА!
 
 
Провідний інспектор Новоград-Волинського
міськрайонного відділу Управління ДСНС
України у Житомирській області   
Н.І. Дідик                                                                   

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua