Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-05 11:46 | Волочиськ
Волочиській дитячій школі мистецтв - 50 років!

На початку урочистих заходів ювілярів зі святом привітав переший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль, який побажав школі розквіту, вчителям натхнення, а учням школи невичерпного бажання навчатися та досягати нових вершин. У своєму вітальному слові Володимир Васильович зазначив: «Владою робиться багато по зміцненню матеріально-технічної бази школи. За сприяння та підтримці голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Степановича Ядухи, за останні три роки, було встановлено модульну газову котельню, завдяки якій у школі тепло і затишно, також, відремонтовано дах школи та замінено вікна на енергозберігаючі. Ця робота буде і надалі продовжуватись. Саме на це нас націлюють соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича. Впевнений, що попереду Вас чекають нові злети і перемоги найвищого ґатунку. Знаю, що Ваш колектив бере активну участь в громадському житті не тільки міста і району, а й області. Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди ювілею. Нехай сторицею до вас повертається добро, яке Ви щодня даруєте дітям.  Хай джерело людської вдячності за Вашу копітку працю ніколи не вичерпується».

Від імені голови районної ради Леоніда Шиманського винуватців свята також привітав заступник голови районної ради Сергій Пазюк та разом із Володимиром Ковалем вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради окремим представникам Волочиської дитячої школи мистецтв.

Зі святом ювілярів привітав також заступник Волочиського міського голови Олександр Васильченко, який окрім вітальних слів вручив з нагоди свята грамоти Волочиської міської ради.

Осторонь свята не залишився і Народний депутат України Сергій Лабаз юк, який особисто завітав на свято та привітав усіх із славним ювілеєм. Сергій Петрович після привітального слова вручив директору Волочиської дитячої школи мистецтв грошову допомогу на розвиток школи.Від імені начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Ірини Трунової присутніх зі святом привітав головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Володимир Матусяк, який щиро подякував викладачам Волочиської дитячої школи мистецтв за їхню працю та побажав невичерпного натхнення до роботи та вдячних учнів. Окремим представникам Волочиської дитячої школи мистецтв Володимир Іванович вручив грамоти управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації та відділу культури райдержадміністрації.

Своїх колег зі святом привітала і начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Плотнікова, яка побажала їм розквіту, натхнення, нових злетів, вдячності від учнів та сімейного затишку.

Також до вітального слова було запрошено почесних гостей свята.

Після усіх привітань та побажань із словами вдячності до керівництва району і міста та до усіх присутніх у залі звернувся директор Волочиської дитячої школи мистецтв Федір Рябий, який щиро подякував керівництву району та міста за всебічну допомогу та підтримку. Окремі слова вдячності Федір Федорович висловив Народному депутату України Сергію Лабазюку.

По закінченню урочистої частини свята для усіх присутніх у залі відбувся  концерт, організований викладачами та учнями Волочиської дитячої школи мистецтв.Волочиська РДА

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua