Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-01 17:15 | Черкаси
Опозиціонер вважає, що команда Жуковської «може подарувати кожному черкащанину по тролейбусу»

 

Почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» вчергове пояснила свою позицію щодо тролейбусів, закуплених «Азотом». При цьому чіткої відповіді, коли вони будуть повернуті, Валентина Борисівна не дала.
Фото – із сторінки Валентини Жуковської в соціальній мережі «Фейсбук»
Фото – із сторінки Валентини Жуковської в соціальній мережі «Фейсбук»


«Рік, як 15 новеньких тролейбусів сиротливо стоять на «Азоті», – зауважила Валентина Жуковська. – Хто тільки не коментує цю тему! Які тільки припущення та гіпотези не висуваються! А історія до болі проста: в бюджеті міста були кошти 30 млн грн на придбання тролейбусів. А потім ці кошти зникли. А мораль цієї історії така: у місті не тільки немає відповідальної влади, але й немає стратегічного бачення розвитку. Завтра тролейбусне та автобусне питання знову підніметься, адже треба буде якось пояснювати розтрату 30 млн грн. Але без реформи транспортного господарства міста радикально ситуація не вирішиться».
На переконання Валентини Борисівни, «питання вартує набагато більше, ніж декілька нових тролейбусів».
«Це момент, коли буде вирішено: чи буде дано відсіч практиці використання грошей бюджету, як заманеться, чи ми, навпаки, даємо цим ділкам при міській владі мотиви для присвоювання коштів і надалі? Якщо практика розкрадання коштів із бюджету залишиться й надалі, місто буде лише занепадати. Скільки б тролейбусів йому не дарували. Якщо ж буде продемонстровано, що за надані до міського бюджету кошти потрібно відповідати – повірте, ефективність їх витрачання значно підвищиться», – прогнозує почесний президент ПАТ «Азот». – «І лише тоді можна буде говорити про розвиток міста, про бажання інвесторів допомагати громаді в розвитку».
За словами Валентини Жуковської, наступного тижня почнеться організація публічних громадських слухань з цього питання.
«Люди мають сказати своє слово, що сьогодні актуально: придбати світлофорів на 11 млн або вирішити транспортну проблему», – вважає Валентина Борисівна.
Натомість нагадаємо, що міська Рада ветеранів вже звернулася до власника «Азоту» Дмитра Фірташа, щоб той подарував черкаським ветеранам кілька тролейбусів. Про це днями повідомив голова міської Ради ветеранів Іван Губський.
На підтвердження слів пані Жуковської про те, що тема тролейбусів є найбільш обговорюваною, критичний допис на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» залишив член політради об'єднаної партії «Батьківщина» Максим Поляков.
«У зв'язку з тим, що розгортається дискусія навколо тролейбусів, команда Булатецького (Микола Булатецький – кандидат у народні депутати на перевиборах 15 грудня, головний опонент Валентини Жуковської на виборах восени 2012 року по округу № 194, – ред.) пропонує Валентині Борисівні виконати свою минулорічну обіцянку перед черкащанами й нарешті подарувати тролейбуси. Якщо група Фірташа (Group DF) каже, що немає фінансової можливості, то звертаємо вашу увагу, що недавно Фірташ поповнив свої статки 2 млрд доларів, які вкрав у державі на оборудці з газом (матеріал викладено на «Українській правді»), – послався Максим Анатолійович на публікацію «Пограбування століття. Хто вивіз із «Нафтогазу» три КамАЗи стодоларових банкнот». – Пані Валентина, на ці гроші ваша команда може подарувати кожному черкащанину по тролейбусу, по котеджу й по яхті!»

Прочерк

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua