Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-01 10:00 | Бердичів
Їзда по-бердичівськи

Бердичівський автовокзал живе своїм життям та має свої власні неписані правила...інакшого, зрозумілішого, тлумачення того безладу та безвідповідальності що відбуваються при користуванні послугами автобусних перевезень немає.

Останнім часов частенько користуюсь послугами автовокзалу Бердичів.
Обслуговування, робота та відповідність проплаченим послугам майже дорівнює нулю.
Почну з початку:
 - при купівлі квитків - про їхню наявність на автобус, який слідує через Бердичів, у день купівлі, невідома пасажирів відправляють до водіїв. Збирається багато людей, потім ті в кого наглість не заважає щастю почанають штовхати та прошовхуватись до автобусу.
Добре, коли то автобус на Київ, який з однієї платформи, бо коли інші, то люди спочатку на одній платформі, автобус прибуває на іншу, про що не інфомую ніщо та ніхто, - всі біжать за ним.
 - цікава ситуація взимку: коли сніг - прибиральниця дозволяє людям ходити тільки під стінкою та ні кроку в бік, щоб не натоптали; останні автобуси запізнюються, приміщення автовокзалу зачиняється о 20:55, людей виганяють на мороз чекати автобуса, який мав прибути ще 10-ть хвилин тому.
 - запізнення автобусів - зовсім звичне явище - потрібно зібрати всіх попутніх пасажирів на кожному закутку кожного селища, а потім в інших близьрозташованих селищах їх висадити.
 - гаряча пора - пора студентів - тоді хоть кіно знімати про акробатів. Автобуси заповнені до того, що стоячі пасажири "сидять" на колінах пасажирів з квитками, які раніше купили квиток та заплатили всі збори та побори, щоб їхати з комфортом.
Наприклад, автобуси Бердичів - Вінниця. Нерегулярні рейси, автовокзал продає квитки з попередніи продажем, хоча відповідно до закону України те є неможливим взагалі. Автобус майже завжди їде через Калинівку, хоча достовірно відомо від касирів та диспетчера, що всі квитки попередньо продані до Вінниці.
Також немає розумного осмислення токої ситуації:
ще жодного разу на автобус Житомир - Вінниця не продали квиток перез відправленням, чи за 10-20хв після його відправлення з Житомиру. З того часу не маю звичку йти до каси, чекаю як всі на платформі, бігаю за автобусом, а потім за водієм, щоб він взяв до Вінниці за символічну суму, яка майже дорівнює вартості квитка за зборами та страховкою.
Довелось їхати автобусом МАЛИН - ВІННИЦЯ 1, який прямував через Бердичів. Добрався до вокзалу - запізнився, бачу автобус, людей біля нього - ситуація скрутна, йду до каси з надією придбати квиток, автобус великий (70 місць), переповнений точно не має бути. Стою в черзі, через вікно із каси запитали хто до Вінниці, я назвався, чую, оголошують що відправляється мій автобус - біжу до нього, через вікно кричить касир, що без квитка мене не пустять до автобусу, я повертаюсь, купую квиток, заходжу до автобусу та спостерігаю таку картину: ходить водій та збирає гроші - нічого дивного - все як завжди. 
Наступного ранку їхав автобусом Житомир - Вінниця, йду до каси запитую квиток - у відповідь: "У водія".....іхав стоячи, бо "касу" зібрав водій автобуса і всі місця були зайняті пасажирами без квитків.
Незрозумілий той факт, чому працівники бердичівського автовокзалу так вчинили, може то і є ті правила внутрішнього розпорядку та фінансових взаємовідносин?
Чому на автовокзалі Вінниця 1 є інформативні таблички, оголошення по гучномовцю, автобуси подаються вчасно? Хіба Бердичів гірший?
Можливо місто отримає маленький подарунок - таблички із надписом платформ та напрямів автобусів на автовокзалі, ну не без приводу, на честь Дня Незалежності України, та нехай пасажири стануть залежними від інформативності та їхньої безпеки.

20 Хвилин Бердичів

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua