Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-11-01 09:46 | Вінниця
У конкурсі відеороликів «Якби вінницьким міським головою був я …» визначено переможця

30 жовтня у приміщенні teens-club «Універ» відбувся фінал конкурсу відеороликів «Якби вінницьким міським головою був я». Тут учасники представляли свої роботи та відповідали на запитання членів конкурсної комісії. В результаті переможцем конкурсу обрано студентку Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв Інну Костюк.

Такий конкурс у місті проходить вперше. Він стартував 20 жовтня. Молоді люди, віком від 14 до 35 років, висилали організаторам коротке відео про те, щоб вони змінили у Вінниці на посаді міського голови. За словами організатора конкурсу Марини Олексієнко, мета проекту – надати можливість молодим та амбіційним людям хоча б на хвилинку уявити себе міським головою, відзняти відеоролик та розповісти на загал свої пропозиції щодо розвитку Вінниці.

Всього на конкурс надійшло 23 відеоролики. Більшість учасників – студенти.  Протягом години, крім «живого» обговорення, конкурсанти відповідали на запитання on-line на сторінці «Це Вінниця, друже» у Фейсбуці.

Наприклад, Олександр Пінчук наголосив на тому, що велику увагу потрібно приділяти дітям-сиротам, які перебувають у дитячих будинках. Павло Власюк запропонував облаштувати зону відпочинку біля Тяжилівського озера. Тарас Єремеєв вважає, що потрібно створювати спеціальні  місця для паління. Ірина Гуцол та Юлія Шевчук у своїй роботі запропонували організувати Центр студентського дозвілля. Також дівчата зазначили, що дуже важливо, щоб студенти могли обмінюватися досвідом зі своїми однолітками з інших областей та країн через проведення Міжнародних конференцій та форумів.

Після обговорення журі визначили переможця конкурсу. Найкращою роботою став ролик студентки Вінницького факультету Київського національного університету культури і мистецтв Інни Костюк. Серед іншого дівчина у своєму ролику запропонувала збільшити кількість загальноміських дитячих заходів для дошкільнят, створити організацію, яка займатиметься розвитком та дозвіллям людей похилого віку. Також Інна Костюк вважає за потрібне поповнити кількість тварин у Вінницькому зоопарку та збільшити їхню різновидність.

Але на цьому конкурс не закінчується. 6 листопада буде визначено переможців, відео яких набрало найбільшу кількість «лайків» та переглядів на Ю-тубі. Тож голосувати за учасників можна ще майже тиждень. «Для влади цей проект – це можливість почути думки молодих людей щодо міста. Відео з найцікавішими ідеями незабаром буде презентовано у Вінницькій міській раді», – зазначив начальник відділу у справах молоді та туризму Руслан Анфілов.

Вінницька міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua