Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-22 09:19 | Первомайськ
До уваги осіб, які бажають вступати до ВНЗ у 2014 році!

Управління освіти Первомайської міської ради повідомляє, що з 01 до 30 листопада 2013 року на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test-center.od.ua) у розділі «Реєстрація на пробне тестування» буде проходити реєстрація на пробне тестування – 2014, яке відбудеться за графіком:

22 березня 2014 року – українська мова і література, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мови - за вибором), фізика, російська мова, всесвітня історія; хімія;29 березня 2014 року – історія України, математика, біологія, географія, світова література.Завдання пробного тестування відповідають програмам ЗНО 2014 року, пройшли експертну оцінку та схвалені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти.Предмет пробного тестування та місце його проведення учасник обирає самостійно під час реєстрації на сайті ОРЦОЯО в процесі заповнення реєстраційної картки-заяви. Можна пройти пробне тестування лише з двох предметів (кожний у різні дні, відведені для пробного тестування).Пробне тестування є платним для учасників ( 89 грн. за одне тестування).

        

Відповідно до Положення про проведення пробного ЗНО абітурієнту, який через будь-яку причину не зміг взяти участь у пробному тестуванні, кошти не повертаються, але він має право протягом п’яти  днів отримати комплект тестових матеріалів у відповідального за пункт пробного тестування, у якому він був зареєстрований.

        

Особам, які зареєструвалися на пробне ЗНО, буде надана можливість безкоштовно взяти участь у тренінгах з предметів ЗНО, розміщених на сайті Одеського РЦОЯО у період підготовки до ЗНО-2014.

 

Учасники пробного тестування мають можливість на практиці ознайомитися

-         з процедурою проведення ЗНО-2014;

-         із змістом та формою тестових завдань з предметів, що цікавлять;

-         з бланками відповідей та правилами їх заповнення;

-         з інструкцією щодо виконання тестів.Під час проведення пробного ЗНО-2014 буде організована робота сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів» та надано доступ учасників до нього. Результати ПЗНО-2014 за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (для осіб, які скористалися сервісом).Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Отримати додаткову інформацію можна на сайті ОРЦОЯО або за телефоном методичного кабінету: 4-36-95 (Слободенюк Світлана Пилипівна)

                                                          

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua