Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-23 14:17 | Новоград-Волинський
Школи Новограда-Волинського позмагаються за мультимедійні комплекси

Звичайно, школам Новограда-Волинського не вистачає сучасного навчального обладнання. А чи готові учні, батьки, педагоги зробити щось до покращення існуючого стану? Усі хто готовий покращити стан своєї школи можуть на конкурсній основі вже до 1 грудня цього року отримати: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

Для того, щоб отримати цей корисний набір потрібно бути справжнім ентузіастом новітніх технологій, не на словах, а на ділі прагнути навчатися за допомогою новітнього навчального обладнання. Саме з метою виявлення практичних кроків до впровадження сучасних технологій у навчальний процес тому і проводиться конкурс.

У конкурсі зможуть прийняти участь усі школи міста, які мають підключення до мережі Інтернет. Оцінюватиметься рівень підготовки їхніх вчителів до роботи з обладнанням, вміння аргументувати потребу в обладнанні, а також кількість учнів у 6–8 класах.

Умови конкурсу можна знайти на сайті інформаційно-методичного центру, або запросити електронною поштою.

Бажаємо усім школам успішно продемонструвати прагнення до осучаснення навчального закладу!
 
Павло Ліневич,
завідувач ІМЦ
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua