Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-23 14:16 | Новоград-Волинський
ІМЦ Новограда-Волинського отримав нову пропозицію від польського партнера

Вже декілька вдалих проектів реалізував інформаційно-методичний центр разом з польськими партнерами з фундації «Щасливе дитинство» та НГО «Новий став» - отримано для шкіл комп’ютерів, створення та розвиток шкільних євроклубів, розвиток громадської ініціативи школярів засобами Інтернет-біржі, навчальні поїздки вчителів та учнів до Польщі інші. Нещодавно, ІМЦ від польських друзів отримав нову пропозицію - взяти участь у новому проекті „Edukacja biznesowa w szkolnictwie ukraińskim”. Ми, звичайно, з вдячністю погодилися буди співорганізаторами проекту з української сторони. Мета проекту: практичний розвиток у учнів старших класів початкових бізнесових вмінь та навичок. Важко сперечатися про актуальність тематики проекту для українських учасників, а про цікавий та корисний його зміст говорить те, що представників Новограда-Волинського (педагогів та учнів) запросили до навчальної поїздки до Польщі, отримання комп’ютерного обладнання та реалізація школярами міні бізнес-ініціатив!
 
На цьому етапі, за вимогами проектної пропозиції, ІМЦ на конкурсній основі буде визначати учасників (школи, учнів, педагогів) з представників шкіл Новограда-Волинського.
 
Вдалого проекту, освітяни Новограда-Волинського!
 
Павло Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua