Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-18 16:17 | Миргород
Миргород : Свято працівників харчової промисловості

Щороку у третю неділю жовтня професійне свято відзначають працівники харчової промисловості. Тож традиційно напередодні свята представників галузі  вітали в актовій залі Миргородської міської ради.

Промисловість нашого міста розвивається у напрямку збільшення обсягів виробництва харчової та переробної промисловості. 82 відсотки загального обсягу реалізованої продукції дають саме ці галузі. Приємно відзначити, що окрім своєї основної функції, вони відіграють велику роль для створення іміджу міста. Адже хлібопекарська і кондитерська продукція, широкий асортимент сирів, питна і мінеральна вода успішно конкурують на ринку торгівлі та роблять наше місто знаменитим. По праву вважають цей день своїм професійним святом і місцеві виробники, миргородські приватні підприємці, які за роки незалежності зросли до цехового виробництва, мають свою торговельну марку, стабільний попит на продукцію і великий потенціал перерости у промислові підприємства. Це торгова марка «Смак» - кулінарний цех Дарвіса Юрія Богдановича, кондитерський цех «Миргородський коровай» приватного підприємця Стариковської Марії Олексіївни і кулінарний цех приватного підприємця Хухри Любові Миколаївни.

Міський голова Сергій Соломаха разом із керуючою справами виконавчого комітету Наталією Гиркою нагородили активістів галузі почесними грамотами та подарунками. На адресу працівників харчової промисловості звучали вітання від керівників потужних підприємств нашого міста: Генерального директора ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод” Валерія Петровича Сенька, Генерального директора ТДВ "Миргородський хлібозавод" Олександра Миколайовича Бзенка, директора ТОВ «Миргородський сиркомбінат» Олега Миколайовича Богача.

Музичні вітання для гостей свята лунали від солістів ПК курорту «Миргород» Олексія Богині та Галини Іваницької, а також від учасників Зразкової студії естрадного вокалу «Соняшник» ЦЕВ. Приємною несподіванкою стало нагородження артистів призами від ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод” та ТДВ "Миргородський хлібозавод".

Відділ культури і туризму міської ради

Миргородська міська рада

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua