Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:59 | Черкаси
Черкаський зоопарк перевірить фінінспекція

Фінінспекція проведе комплексну перевірку діяльності КП «Черкаський зоопарк». Відповідне звернення під час сьогоднішньої сесії міськради озвучив депутат-«регіонал» Олексій Арсенюк.

– У документах вказано, що лише на проект виставкового комплексу витрачено 120 тисяч гривень! По 35 тисяч гривень вольєри будуємо для вовка чи зайця! – обурився Арсенюк.

Запит депутата обурив «вільну демократку» Тамару Вороніну.

– Ви що, проти зоопарку? Він найкращий на всю Україну, на всю Європу! Ви були в нашому зоопарку? – допитувалася Вороніна.

Утім, депутати таки підтримали запит Арсенюка.

Натомість депутат від «Батьківщини» Роман Діскант вигукнув з залу, що «це – нормальна робота фінінспекції, тож такі запити навіть не слід ставити на голосування».

– У мене є пропозиція: створити спеціальну аудиторську групу, яка б перевірила діяльність комунальних підприємств. Я ще буду з вами радитися, – звернувся до депутатів в. о. міського голови Віктор Білоусов.

Як відомо, директором КП «Черкаський зоопарк» є депутат міської ради від депгрупи «Вільні демократи» Євгеній Ван.

Прочерк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua