Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:41 | Хмільник
Хмільник: Всеукраїнський науково-практичний семінар з обміну досвідом роботи

15 жовтня Хмільник гостинно зустрічав гостей з різних регіонів України. На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар завідувачів кабінетами біології, методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Методологія реалізації перспективного педагогічного досвіду в творчій діяльності вчителя біології».

      
Гостей зустріли: міський голова Василь Грушко, який звернувся до присутніх із вітальним словом та перший заступник міського голови, секретар міської ради - куратор освітньої галузі Петро Дреженков.
      
Роботу семінару відкрила головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло.
      
Вітання учасникам семінару прозвучали від заступника директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Олени Чорної, проректора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Галини Іваниці, начальника управління освіти Хмільницької міської ради Галини Коведи, директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Галини Храповіцької.
      
У ході роботи семінару вчитель біології вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист» Ольга Кулініч презентувала власний досвід роботи з теми: «Комбінування елементів різних методик у викладанні біології та екології», провівши урок та майстер-клас.
     
Незабутнє враження справили на учасників семінару екскурсії по місту та до санаторно-курортного закладу «Радон», організована директорами АПНПП «Візит» Миколою та Петром Юрчишиними.
     
Французький філософ Д.Дідро сказав: «Людина, що не знає нічого, може навчитися, справа тільки в тому, щоб запалити в ній бажання вчитися». Проведений семінар засвідчив велике бажання освітян не тільки вчити, але й вчитися, отримувати від цього задоволення, позитивні емоції та високі результати.
 

Міський методичний кабінет управління освіти Хмільницької міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua