Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:44 | Южноукраїнськ
16 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

16 жовтня 2013 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 12 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.


До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 22 питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 22 питання. Основними є такі питання: «Про затвердження мережі та контингенту позашкільних навчальних закладів міста Южноукраїнська на 2013-2014 навчальний рік», «Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради та Положення про неї», «Про затвердження Порядку надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на придбання аварійно-рятувального обладнання (бензорізака) для 25 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області», «Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування у ІV кварталі 2013 року», «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на підготовку студентів контрактної форми навчання вищих медичних навчальних закладів (з числа мешканців та випускників шкіл поточного або минулих років міста Южноукраїнська)», «Про встановлення розміру орендної плати та торгові площі на ринку з продажу продовольчих та непродовольчих товарів комунального підприємства «Критий ринок м. Южноукраїнська», розташованого за адресою: вул. Дружби Народів, 19 б», «Про надання жилих приміщень», «Про взяття на квартирний облік», про надання згоди на збереження самовільного перепланування та переобладнання квартири, про затвердження акта готовності житлового приміщення (квартири) до експлуатації після проведення перепланування та переобладнання – квартири та інші питання.


Южноукраїнська міська рада 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua