Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 17:07 | Ніжин
Ніжин : «Інтелектуальний Покровський ярмарок»

В Ніжині у Центральній міській бібліотеці імені М.В.Гоголя відбувся ХV Міжрегіональний фестиваль «Інтелектуальний Покровський ярмарок», який зібрав 12 команд з Ніжина, Чернігова, Києва. Змагання були організовані молодіжною громадською організацією «Інтелектуальний клуб «Кліо» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради та колективу Центральної міської бібліотеки.


Командні змагання з гри «Що? Де? Коли?» проходили у межах представницького міжнародного синхронного турніру «Кубок Провінцій», у якому взяли участь 546 команд з майже 20 країн світу. Переможцем ніжинської площадки стала команда «МІФ», яка представляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, і виступала у такому складі (Лісовець О.В., Шевчук О.Г., Папуча І.В., Луняк Є.М., Прохоренко Є.Є., Тимошенко О.А.). Ще одна ніжинська команда «Gustus lusus» (капітан – Білоконь М.В.) посіла третє місце, лише за додатковими показниками поступившись чемпіонам Чернігівської області команді «Київська Русь» (Чернігів).


Міська рада Ніжина

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua