Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 16:22 | Фастів
У Фастові відбулася нарада на тему: «Дитинство в Україні: права, гарантії та захист»

Мета проведено заходу - формування почуття материнства як надійної сім'ї для своїх дітей, визначення базових принципів та цінностей у відносинах між батьками, дітьми та соціальними службами, ознайомлення з кодексом відповідального батьківства та з комплексом соціальних послуг, який діє в регіоні для підтримки та демонстрації державних гарантій материнства, законодавча та соціально-психологічна специфіка роботи по попередженню раннього соціального сирітства, відмов від дітей.

У нараді взяли участь працівники Фастівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах сім'ї та дітей, представники комунального закладу «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги», жіночої консультації, пологового відділення, дитячого відділення, дитячої консультації, лікарі-гінекологи жіночої консультації.

В.о. директора ФМЦСССДМ Жанна Бортовська виступила з питання: «Реалізація в регіонах соціальних ініціатив Президента України. Виконання завдань Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки».

В.о. головного лікаря комунального закладу «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Галина Картуха, завідуюча педіатричним відділенням амбулаторії з ПСМ в КЗ «ФЦПМСД» Тетяна Мірошниченко, завідуюча жіночою консультацією Ольга Романюк, завідуюча пологовим відділенням Зоя Дубаневич, завідуюча дитячим відділенням Галина Рудоквас детально проінформували присутніх про те, як медиками міста створюються всі необхідні умови для народження здорової дитини, збереження здоров'я кожної дитини протягом усього періоду дитинства та забезпечується доступ фастівчан до високоякісних медичних послуг.

Провідний спеціаліст ФМЦСССДМ Наталія Прокопенко розповіла про заходи, що вживаються працівниками центру щодо створення умов для утвердження сімейних цінностей, забезпечення морального здоров'я населення міста, виховання свідомого батьківства та запобігання соціального сирітства.


fastiv.in.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua