Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 11:03 | Прилуцький район
На Прилуччині відбулись з боксу та кікбоксингу

Цьогорічний турнір був присвячений 365-ій річниці заснування Прилуцького козацького полку та до дня козацтва – Покрови Пресвятої Богородиці.

В рамках змагань були розіграні 15 комплектів нагород у різних вікових та вагових категоріях. Варто відзначити доволі рівний та майстерний склад учасників, які кожен бій перетворювали на напружене та яскраве видовище. З найкращого боку проявили себе і дебютанти змагань, які не тільки зуміли продемонструвати гідний опір досвідченим суперникам, а й навіть завоювати кілька найвищих нагород. Підсумковий доробок прилучан вийшов доволі пристойним.

Олександр Дорошенко впевнено розібрався з Олександром Ільєнком з Конотопа. Ще в одному протистоянні Прилук та Конотопа наш Денис Бурмистров переміг Олександра Сібеля. Сергій Ситник та Артем Гайдай завдали поразки чернігівцям Ярославу Грищенку та Артему Сабуну відповідно. Ще одну перемогу здобув Владислав Корчун, який не залишив шансів Захару Лосю з Конотопа.

Денис Ткаченко, Євген Хромов, Євген Лебедєв, Дмитро Дейнеко та Андрій Кальмуцький провели свої бої доволі якісно, але допущені помилки не дозволили їм відсвяткувати перемогу.


Прилуки: події та коментарі

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua