Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-17 10:50 | Вишгород
Вишгород : «…Навчила людяності, праці і добра»

Привітали її з ювілеєм гості з усього району, серед яких і чимало колишніх учнів. Керівник громадської приймальні Партії регіонів Марія Дем’янчук вручила ювілярці вітання і подарунки від голови райдержадміністрації Олександра Приходька та голови районної ради Олександра Носаля. Депутат обласної ради, директор Вишгородської гімназії «Інтелект» Інна Шубко вітала Марію Миронівну і від себе особисто, і від її колишньої учениці Надії Кисляк, котра пішла стежиною свого педагога і в гімназії «Інтелект» працює заступником директора з виховної роботи.

Учениця Марії Мирофанівни Ольга Малашенко – головний лікар Димерської районної лікарні – привітала улюблену вчительку разом із донькою Галиною та онукою Марійкою і спеціально до ювілею випекла чудовий торт у вигляді розкритої книги. Особливе хвилювання викликали у ювілярки віршовані рядки Галини: «Життя своє малечі присвятила, і окрім літер, прикладів, письма, всіх вишивати хрестиком навчила, навчила людяності, праці і добра!»

Дякували за більш як піввікову працю (у Марії Миронівни лише один запис у трудовій книжці!) ювілярці депутат районної ради Анатолій Рутян, виконуюча обов’язки сільського голови Тетяна Антоненко, завідуюча відділом соціально-побутової адаптації Вишгородського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галина Макаренко, сусіди, односельці.

Вишгород

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua