Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-16 17:23 | Нетішин
У Нетішині пройшов захід "Славні сини України"

Почесні місця зайняли представники Нетішинської міської громадської організації «Нетішинський козацький полк Хмельниччини», діючих при ній громадського формування з охорони громадського порядку та дитячо-юнацької козацької організації «Нетішинські джури», а також представники Нетішинського міського осередку Міжнародної федерації Бойового Гопака.

Відкрив захід урочисто виконаний муніципальним духовим оркестром «Козацький марш».

Після спільної молитви, зініційованої духовним наставником від Української православної церкви, розпочалося дійство. Вітання від імені усіх козаків та їхньої юної зміни приймав отаман Нетішинського козацького полку Хмельниччини Олександр Грицаєнко. Першими «винуватців» та усіх нетішинців зі святом привітали секретар міської ради Микола Степаненко та в.о. першого заступника міського голови Павло Скакун.

В урочистій промові, коли настав час, звернутися безпосередньо до козаків, секретар міської ради відзначив їх вагому участь в охороні громадського порядку міста, у проведенні загальноміських заходів та у вихованні підростаючого покоління. Двом представникам міської громадської організації він спільно із в.о. першого заступника міського голови вручив квіти та Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради з нагоди свята. Павло Скакун при цьому зазначив, що міська влада буде і надалі морально та матеріально підтримувати Нетішинських козаків. Не зайве нагадати, що громадському формуванню з охорони громадського порядку при НМГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» у 2013 році виділені 40 тис. грн. на забезпечення засобами самозахисту, форменого одягу та предметів екіпіровки.

До вітань долучилися заступник генерального директора ВП «Хмельницька АЕС» Віктор Демидюк, який передав заочне привітання від генерального директора атомної електростанції, депутата облради Миколи Панащенка; начальник Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області Роман Гаврилюк та його заступник по громадській безпеці Тарас Гуменюк, вручивши козакам Почесні грамоти міськвідділу та подякувавши за співпрацю. Також привітали козаків начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Марія Моцик і директор Краєзнавчого центру Олена Матус та багато інших шанувальників козацтва, серед яких гості з-за меж Нетішина.

Згодом відбулося посвячення у джури вихованців дошкільного навчального закладу № 6, а дорослим козакам були присвоєні чергові звання та вручені відповідні посвідчення.

До святкової концертної програми увійшли 18 номерів, які представили солісти та творчі колективи КЗ «Палац культури міста Нетішина», місцеві та запрошені козацькі колективи.


Нетішинська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua