Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-14 14:22 | Васильків
У Васильківському районі перевіряють загальноосвітні заклади

11 жовтня працівниками Васильківського райвідділу згідно плану – графіку на 4 – й квартал 2013 року було проведено планову перевірку Васильківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №9. В ході перевірки було проведено додаткові протипожежні інструктажі, також було вказано на ряд недоліків та складені і вручені всі необхідні матеріали перевірки.

Безпека об’єктів з масовим перебуванням людей багато в чому залежить від дотримання правил пожежної безпеки. Це забезпечення первинними засобами пожежогасіння та на сам перед їх справність, обладнання системами автоматичної пожежної сигналізації приміщень, що допомагає виявляти пожежі на ранніх стадіях їх розвитку, правильна експлуатації електрообладнання та систем енергоживлення. Створення умов безпечного перебування дітей в загальноосвітніх закладах це передусім спільний обов»язок для працівників держслужби та педагогічних колективів.


ГУ ДСНС України у Київській області 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua