Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2013-10-14 10:16 | Бровари
У Броварах два легковики збили велосипедиста і влетіли на приватне подвір’я

Дві автівки не розминулися на перехресті у Броварах – насмерть збили велосипедиста, а тоді влетіли на приватне подвір’я. Зупинилися за кілька сантиметрів від газової труби.
Господиня будинку Ірина розповідає: на цьому перехресті смертельні ДТП стаються мало не щороку. У момент трагедії жінка з родиною дивилися телевізор, а за кілька хвилин до того на подвір’ї бавилися діти.
У своїх версіях місцеві жителі неодностайні: дехто каже, авто зіткнулися на перехресті, й врізалися у розгубленого велосипедиста, інші стверджують – повторилася типова для цього перехрестя ситуація із перевищенням швидкості, і авто, що їхали однією смугою, зіткнулися в момент обгону, і лише тоді зачепили велосипедиста та врізалися в будинок.
Водія синього «Форда» непритомного відвезли до лікарні. А чоловік, що керував «Тойотою», не постраждав. За кілька хвилин після трагедії по нього приїхали – кажуть, забрали на допит.ICTV

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua